Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Marsz Równości? Nie tutaj, bo będą rysować Zamek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2019 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Nie dla dewiacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ ZACZĄĆ I SKOŃCZYĆ POCHÓD GEJÓW I LEZBIJEK NA EKSPRESÓWCE - dużo jest tam miejsca, wszyscy się zmieszczą i ludzie i samochody !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie dla dewiacji" - też jestem zdania, że żadne MODLITWY nie powinny mieć miejsca na publicznym placu miasta. W kościołach tak, nie w przestrzeni publicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje, jak bardzo tchórze z pisu boją się LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam tą manifestację na kalinę - przemarsz spod statoila na Lwowskiej, przez perły kaliny na ul. niepodległości - moi koledzy, z którymi chodzę na motor bardzo się ucieszą :)
na manifestacji będzie twoja dziewczyna w rurkach i pozostałe dziewczyny twoich kolegów miłośników moturu.
 Twoj chlopak bedzie z obsranym siusiakiem wyjetym z gówna bo tak jest teraz nowoczesnie i swiatowo i kazdy musi tak robic bo wy tak chcecie a jak kto przeciwko to faszysta i homofob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciemnogrod...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10/10  Żyjemy w państwie , gdzie lewacki obłęd można narzucać jako normę, a aberrację mniejszości przedkłada się nad prawa społeczne. - O dewastacji świętych symboli narodu budowanego setkami lat i dziesiątkami pokoleń nawet nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie dla dewiacji" - też jestem zdania, że żadne MODLITWY nie powinny mieć miejsca na publicznym placu miasta. W kościołach tak, nie w przestrzeni publicznej
 Ale juz wkladanie obsranego siurdala w odbyt na publicznym placu miasta jest ok. Przeciez to takie nowoczesne. Grzebanie w gównie nas nie interesuje i nie chcemy tego ogladac a wy na sile chcecie nas zmusic. Pokaz to ojcu i matce moze im sie spodoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Ci kato-oszołomy są żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP adopcji dzieci przez lgbt+ !!! I ja nie jestem żaden pis ani kato. Po prostu się brzydzę i mam prawo do takiego odruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesuńcie sobie dzień marszu i trasy zmieniać nie będzie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płyną wpław z Warszawy do Gdańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przesuńcie dzień! koniecznie to musi być 28?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech to będzie 32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW przekazał w poprzednim artykule instrukcję w jaki sposób można zablokować marsz i oto efekty. Ale uważajcie, bo to broń obosieczna, jak miłośnicy przeklętych albo klękania synchronicznego zechcą kiedyś się zgromadzić może okazać się, że nie mają gdzie, bo akurat w tym samym miejscu odbędzie się zgromadzenie ws. przyspieszenia kanonizacji kota jakiegoś posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciemnogrod...
 No jeśli promowanie dewiacji i facet z cyckonoszem na głowie  jest dla ciebie nowoczesnością to gratuluję ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZYDENT ZNALAZŁ PRYWATNE OSOBY DO BLOKOWANIA MARSZU!TO TAKIE OBYWATELSKIE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy dzień w tym mieście będzie złym....rada miasta niby Obywatelska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Przesuńcie sobie dzień marszu i trasy zmieniać nie będzie trzeba. Łatwo powiedzieć to trzeba ludzi z całej Polski dowieźć autokary już opłacone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Putin by tego lepiej nie wymyślił. Trzymajcie się, jestem z wami ludziska :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...